COVID bezpečná lyžařská škola – COVID safe

Náš projekt se rozhodl podpořit evropské lyžařské školy směrem k bezpečnému znovuotevření a provozu. Společně se zástupci škol z alpských zemí jsme sestavili pravidla pro bezpečny provoz v době koronavirové pandemie.

Co tato iniciativa přináší:

  • Dodržování všeobecných bezpečnostních opatření v lyžařských školách pro zamezení dalšího šíření virové nákazy COVID-19.
  • Veřejná prezentace lyžařských škol, které souhlasí a budou dodržovat námi navrhovaná pravidla bezpečného provozu.
  • Příprava a uveřejnění seznamu škol, které s těmito pravidly souhlasí i nesouhlasí, a odeslání odpovědným úřadům daných států pro další vyjednávání. Školy, které se do iniciativy nezapojí, budou automaticky brány jako ty, které nesouhlasí.
  • Výsledek naší iniciativy bude odeslán i našim partnerům pro vyjednávání v rámci evropských zemí.
  • Každá škola, která se do iniciativy zapojí, může námi připravená pravidla veřejně prezentovat a využívat označení Bezpečné hory/Safe mountains – COVID safe.

Jak se do iniciativy můžete zapojit:

  • Reagujte prosím na email, který jste od nás obdrželi. Pokud jste žádný nedostali, kontaktujte nás prosím na email info@bezpecnehory.cz.
  • Zapojení do iniciativy a veřejné uvedení vaší školy jako „Bezpečné hory/Safe mountains – COVID safe“ potvrďte zaplacením administrativního poplatku na tomto odkazu.
  • Po zaplacení tohoto poplatku vám zašleme potvrzení a budete u nás vedeni jako „Bezpečné hory/Safe mountains – COVID safe“ lyžařská škola.

Věříme, že tato snaha o udržení lyžařských škol v provozu se zachováním potřebných bezpečnostních opatření, pomůže zabránit dalším možným uzavírkám a zákazům ze stran států.

Samozřejmě čím více škol se do iniciativy zapojí, tím větší bude naše vyjednávací síla. Veřejnost a vaši potenciální klienti pak ocení především uveřejnění škol, které jsou Bezpečné hory/Safe mountains – COVID safe a dbají na bezpečnost zákazníků i svých zaměstnanců.

Pro jakékoli dotazy nás můžete kontaktovat na info@bezpecnehory.cz

Podporovatelé bezpečnosti v horách

Hlavní partneři

Outdoor Development

Mediální partneři

ČT 4
Deník
Sport

Partneři

Český lyžařský test
Vytvořilo: Brilo